Online трансляция

«Метінвест» здобув перемогу в конкурсі Міжнародного інституту з управління ризиками та безпекою праці

20 октября 2020

Керівник департаменту охорони праці «Метінвесту» висловив подяку всім учасникам і фіналістам конкурсу, а також інституту за роботу над досягненням основної мети – здоров’я і безпеку співробітників на підприємствах.

Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група «Метінвест» здобула перемогу в конкурсі Міжнародного інституту з управління ризиками та безпекою праці (IIRSM) в категорії «Програма змін року».

Як передає кореспондент УНІАН, відповідна онлайн церемонія фіналу конкурсу та оголошення переможців відбулася 8 жовтня.

Після оголошення переможця в категорії «Програма змін року» менеджер з інновацій та проектів «Метінвесту» Павло Окара висловив подяку всім учасникам конкурсу і фіналістам за високий рівень представлених програм і стандартів промислової безпеки, лідерство і наполегливість у досягненні головної мети – здоров’я і безпека співробітників на підприємствах.

«Від імені всієї команди «Метінвесту» хочу подякувати всім учасникам конкурсу, всім фіналістам. Дуже дякую міжнародному інституту за цю можливість представити й поділитися своїм досвідом і у відповідь дізнатися та отримати новий. Дякую ще раз з України», — сказав Окара.

Також участь у конкурсі взяли: Multiplex Middle East, PepsiCo, Quinn Industrial Holdings, TJ Transport, Healthcare rm та інші.

Як повідомлялося раніше, «Метінвест» увійшов до трійки фіналістів конкурсу Міжнародного інституту з управління ризиками та безпекою праці (IIRSM). Компанія представила дорожню карту з охорони праці та промислової безпеки та перші результати її впровадження у 2019, що дозволило опинитися серед найкращих в категорії «Програма змін року».

Довідка УНІАН. Група «Метінвест» — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, яка є найбільшим в Україні та одним з найбільших в СНД виробником залізорудної сировини й сталі

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5