Online трансляция

Метінвест вважає необґрунтованими вимоги АМК щодо придбання Дніпровського металургійного комбінату

14 мая 2021

Антимонопольний комітет України виніс на обговорення обмеження для участі в торгах на придбання Дніпровського металургійного комбінату. У разі перемоги на торгах АМКУ має намір зобов’язати Метінвест щороку продавати не менше 12 тисяч тонн чушкового товарного чавуну третім особам протягом трьох років.

Для участі в торгах Метінвест спрямував звернення до АМКУ ще в 2020 році, проте заявка розглядалася тривалий час, незважаючи на обмежений термін санації ДМК.

Група Метінвест вважає зобов’язання АМКУ необґрунтованими, терміни розгляду заявки – затягнутими, а ставлення до Групи – упередженим.

Основний сортамент продукції ДМК не збігається із сортаментом продукції підприємств Групи Метінвест. Інші учасники ринку мають можливість задовольнити попит на товарний чавун в обсязі, що містять зобов’язання Групи Метінвест. Відповідно компанія опиняється у запевне програшному становищі під час продажу товарного чавуну.

Встановлення зобов’язань для Групи Метінвест знижує інвестиційну привабливість зношених активів ДМК і створює нерівні умови щодо інших потенційних учасників торгів.

Зобов’язання із продажу товарного чавуну третім особам створюють перешкоди для консолідації активів ДМК до складу Групи, тим самим обмежуючи можливості довгострокового інвестиційного планування.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html