Online трансляция

Метінвест призупинив роботу італійських підприємств

1 апреля 2020

Група Метінвест призупинила роботу двох своїх перекатних підприємств в Італії. Таке рішення прийнято у зв’язку з пандемією вірусу COVID-19 і виконанням вимог уряду Італії про припинення роботи металургійних підприємств країни

Італійські заводи Групи Ferriera Valsider і Metinvest Trametal для протидії поширення вірусу закриті до 3 квітня 2020 року. Очікується, що в період зупинки обсяг виробництва на цих заводах знизиться до 40 тисяч тонн. Група не виключає, що уряд Італії може накласти додаткові обмеження на роботу підприємств металургійної галузі, при яких обмеження на проведення всіх основних або частини операційних процесів на Ferriera Valsider і Metinvest Trametal буде продовжено. У той же час наявність на складах підприємств напівфабрикатів дозволить швидко відновити нормальний темп роботи відразу після виходу з карантину при наявності попиту на металопродукцію.

У разі продовження обмежень на італійських заводах і триваючої нестабільності на європейському ринку Метінвест прогнозує зниження виробництва і на своїх українських комбінатах — в першу чергу, на «Азовсталі». Група розглядає можливість повної зупинки виробництва слябів на цьому комбінаті.

Крім того, розглядається варіант зупинки доменної печі №3 на «Азовсталі» і перенесення запуску зупинених на капітальний ремонт доменних печей №4 на ММК імені Ілліча та №4 на «Азовсталі» (з квітня на травень). У свою чергу комбінат «Запоріжсталь» (спільне підприємство) не виключає можливості перенесення запуску доменної печі №5 після планової реконструкції. Остаточні рішення про запуск печей в роботу будуть прийматися виходячи з наявності замовлень в квітні і актуальною світовою ситуації.

Зайві обсяги залізорудної сировини, вироблені на гірничо-збагачувальних комбінатах Групи в Кривому Розі через можливе зниження обсягів виробництва чавуну, будуть спрямовані на традиційні ринки збуту — зокрема, в Китай.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5