Online трансляция

Мешканці Запоріжжя «вибороли» новий сквер для свого Комунарського району

1 июля 2019

Мешканцям Космічного мікрорайону 10 років доводилось миритись з результатами бездіяльності недобросовісної орендаторки. Замість обіцяного торгового центру, будівельний майданчик перетворився на звалище. У ситуації розбирався депутат міськради Ігор Чумаченко.

10 років тому рішенням міськвиконкому ділянку на перехресті вулиць Вагонної та Оранжерейної передали в оренду для будівництва торговельного центру. Але замість обіцяного проекту, будмайданчик перетворився на звалище. Коли ж термін договору добігав кінця, орендаторка звернулась, аби його продовжити. Але цього разу жінка вже хотіла будувати приватний будинок, — каже представник Володимира Буряка, депутат міськради Ігор Чумаченко.

Місцеві на вирішення цього питання чекали давно. Адже через сумнівне сусідство переймаються за життя своїх дітей. Коли ж дізнались, що ділянку повернули до комунальної власності, вирішили не ґаяти час та взяти ініціативу у свої руки.  Місцева мешканка власноруч розробила проект майбутнього скверу. За її баченням, він передбачає зони відпочинку для людей різного віку.

Представники органів місцевого самоврядування до такої ініціативи поставилася з розумінням та готовністю допомагати. У міській інспекції з благоустрою вже пообіцяли допомогти з погодженням технічної документації.

Тож незабаром на вулиці Оранжерейній, у межах програми з розвитку інфраструктури міського голови Запоріжжя Володимира Буряка, з’явиться новий сквер з усім необхідним для комфортного відпочинку та фізичного розвитку дітей. Мешканці впевнені, що новий сквер на вулиці Оранжерейній стане прикрасою Космічного мікрорайону.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5