Online трансляция

Мешканці найстарішого району Запоріжжя оберуть, який парк оновити

7 мая 2019

Адміністрація Олександрівського району Запоріжжя разом із представниками об’єднання «Активна Громада» проводять серед мешканців району опитування. Запоріжці можуть самостійно обрати, в якому сквері чи парку необхідно провести роботи з благоустрою.

Своїм голосом мешканці Олександрівського району можуть обрати зелену зону, в якій, на їх думку, необхідно провести благоустрій території. Результати такого опитування будуть враховуватись у роботі районної влади на поточний рік. Вибрати мешканці району можуть один з 6 скверів, у якому реконструкція необхідна у першу чергу.

Серед запропонованих варіантів – сквер Піонерів, що на вул. Базарній, парк Студентський, колишній парк ім. Дроб’язко, два сквери в районі пл. Університетській та пл. Свободи, сквер біля квіткового павільйону в районі Малого ринку та сквер в районі пл. Пушкіна.

Голоси приймаються до 10 травня на сайті https://vdmk.org/3127, або за допомогою СМС-повідомлення на номер 093-177-00-35 з текстом «3127 (пробіл) номер обраного варіанта».

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5