Online трансляция

Мешканці багатоповерхівок Запоріжжя пішли на компроміс з керуючою компанією заради працюючих ліфтів

23 мая 2019

Мешканці проблемних будинків Запоріжжі знайшли компроміс у співпраці з керуючою компанією «Місто для людей». Їм вдалося вмовити комунальників на те, щоб ремонт ліфтів ті проводили за рахунок компанії. Втім, така домовленість можлива лише на певних умовах.

Керуюча компанія «Місто для людей» погодилася взяти на себе ремонт ліфтів, термін експлуатації яких перевищив 25 років. Таких об’єктів, які за правилами повинні вивести з експлуатації,  30. Але комунальники знайшли вихід із ситуації та доклали зусиль для того, щоб мешканці багатоповерхівок не залишилися без підйомників. Мешканці таких домів також пішли на зустріч керуючій компанії.

Так, в одному з будинків досягли домовленості на таких умовах, що компанія ремонтує ліфт за власні кошти, а мешканці будинку за це сплачують борг, який накопичився в них перед «Містом для людей». Ефект такої співпраці сторони відчули одразу: в домі почали ремонт ліфту, а компанія отримала вже 25% від суми боргу.

Вартість ремонту двох проблемних підйомників — понад 20 тисяч гривень. За ці кошти замінили канати, шкіф обмежувача швидкості в машинному відділенні, відремонтували підлогу в кабіні та замінили освітлення. Ремонтні роботи продовжили термін служби ліфтів ще на 4 роки.

Даний об’єкт — не єдиний, де КП «Наше місто» забезпечує ремонт ліфтів. За аналогічною домовленістю вже відремонтували 17 ліфтів, ще 2 зараз перебувають у ремонті, 11 ліфтів — у плані на червень. Таким чином підприємство закриє проблему з 30 старими ліфтами.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5