Online трансляция

Маркували товар етикетками відомих брендів: на Запоріжжі викрили підпільне виробництво алкоголю

25 ноября 2021

У Запорізькій області на території будинку облаштували нелегальні цехи з виробництва алкоголю, який продавали під виглядом відомих брендів.

За інформацією пресслужби Нацполіції області, організували нелегальний бізнес четверо мешканців Мелітополя та Мелітопольського району від 34 до 46 років.

Найстарший з чоловіків, його лідер, організував діяльність підпільних цехів по масовому виробництву фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв. Підпільне виробництво горілки здійснювалось у Мелітополі. А збували її через мережу торгівельних закладів у Запорізькій та Херсонській областях. Кожен із членів злочинної групи був закріплений за окремими торгівельними точками, до яких систематично постачали фальсифікат.

Правоохоронці провели обшук та вилучили чотири тонни спирту, майже дві тонни фальсифікованої лікеро-горілчаної суміші, понад дві тонни готової алкопродукції, спецобладнання, підроблені марки акцизного податку тощо.

Всім чотирьома членам ОЗГ повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень за ч. 3 ст. 199, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 ч. 3 ст. 204 КК України. Найсуворіша санкція за цими статтями передбачає позбавленням волі від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5