Online трансляция

Маріуполь отримав від Фонду Ріната Ахметова два висококласних апарати ШВЛ

24 июня 2020

Фонд Ріната Ахметова і Метінвест передали міській лікарні швидкої медичної допомоги Маріуполя два висококласних апарати штучної вентиляції легенів  виробництва Франції.

-Боротьба з епідемією коронавірусу продемонструвала високий професіоналізм українських медиків. Разом з тим, питання матеріально-технічного забезпечення залишається актуальним. Тому Фонд придбав і передає державним лікарням в регіонах 200 апаратів штучної вентиляції легенів. Такі апарати будуть актуальні навіть через багато років і необхідні для надання допомоги важким хворим, для порятунку життя людей по всій Україні, – розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

Сертифікати на високоякісну медичну техніку представник Метінвесту Костянтин Войцехівський передав головному лікареві Маріупольської міської лікарні швидкої медичної допомоги Сергію Орлеанському.

— Ви прийняли виклик у боротьбі зі страшною недугою, що вразила мільйони людей в усьому світі. Велика вам подяка за роботу на благо України. Бо нема нічого дорожчого за людське життя, – сказав Костянтин Войцеховський.

У свою чергу Сергій Орлеанський подякував за допомогу, підкресливши її значення:

— Спасибі велике. Це дуже своєчасна допомога. Це новітній апарат з широкими інтелектуальними можливостями. Велика допомога нашим лікарям для порятунку життів маріупольців.

Як зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, сьогодні Україна стикнулася з такими викликами, коли підтримка особливо важлива:

— Впродовж усього періоду боротьби з епідемією це робить Фонд Ріната Ахметова. Це 15 000 життєво важливих експрес-тестів, які дали найголовніше – відчуття безпеки. Це ПЛР-лабораторія – одна з найпотужніших у Маріуполі. Завдяки цьому ми можемо набагато ефективніше боротися за життя та здоров’я кожного жителя Маріуполя: 90% хворих одужали! Дякуємо вам!

Радник голови Донецької обласної державної адміністрації Микола Трофименко додав, що завдяки такій допомозі система охорони здоров’я Маріуполя абсолютно готова навіть до серйозного розвитку ситуації.

— Це було б неможливо без допомоги соціально відповідального бізнесу та Фонду Ріната Ахметова. Хочу ще раз подякувати за таку системну і важливу допомогу Фонду та його засновникові, – повідомив Микола Трофименко.

На завершення зустрічі медпрацівники отримали подарунок від Фонду Ріната Ахметова – сертифікати на медичний одяг. За QR-кодом, зазначеним на сертифікаті, можна замовити бажаний розмір комплекту.

Як повідомлялось, на початку червня Фонд Ріната Ахметова доставив в Україну 32 висококласних апарати ШВЛ. Це найбільша партія, яка перетнула кордон країни з початку карантину. Апарати від Фонду отримали медики Львова, Івано-Франківська, Краматорська, Костянтинівки, Бахмута Надвірної, Старобільська, Рубіжного та Кривого Рогу та ін.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5