Online трансляция

Маленький старт: у Запоріжжі розпочався вітрильний сезон

23 июня 2021

Сезон у вітрильному спорті офіційно відкрито. Зазвичай, любителі поганяти під білим трикутником починають це робити ще на початку травня. Втім, через пандемію, вже другий рік поспіль вимушені відкривати сезон аж наприкінці першого літнього місяця. 

Вітрильна гонка на яку чекають абсолютно всі місцеві яхтсмени — більш відома, як «Південна регата». Вже більше п’яти років поспіль саме вона і відкриває сезон у любителів поганяти під білим трикутником. Та в останнє аншлаг цей старт збирав у травні 2019-го року. Вже у 2020-му втрутилася пандемія, яка помітно скоротила кількістьучасників. Ще й по традиційній даті, адже зазвичай ці змагання відбувалися в середині травня.

У підсумку на відкриття вітрильного сезону-2021 зібралося всього сім екіпажів. Та не зважаючи на невелику кількість учасників вони традиційно були розділені на різні групи за класом суднА – спортивні яхти а також туристичні та спортивні катамарани. Кваліфікація учасників – теж різна.

Через різку зміну погодних умов яхтсмени змогли здолати лише одну з двох заявлених дистанцій. У підсумку, екіпаж «Ореон», капітаном якого є В’ячеслав Тімошин став найкращим у класі туристичних катамаранів. «Золото» у змаганнях спортивних катамаранів здобув екіпаж «Хоббіт». «Спіріт 407», як і торік стала найспритнішою спортивною яхтою змагань. Та це тільки початок вітрильного сезону.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5