Online трансляция

Нові та лояльні правила: в Україні спростили умови отримання субсидії

7 апреля 2020

1 травня в департаменті соцзахисту населення знову почнуть призначати субсидії. Якщо раніше для продовження цих виплат потрібно було звертатися до фахівців, то тепер такої необхідності немає. Всі, хто отримують субсидію, автоматично перейдуть в наступний період.

Це стосується навіть тих, хто отримав субсидію за рішенням комісії — домогосподарства, де фактично проживають менше, ніж зареєстровано; ті, хто не має доходів і не сплачує податків та орендарі житла. На період карантину на 50% збільшені соціальні нормативи споживання для п’яти комунальних послуг: холодне і гаряче водопостачання, водовідведення, електро- і газопостачання для приготування їжі.

Для тих, хто звільнився в період карантину і став на облік в службу зайнятості, буде оформлятися субсидія, а для розрахунку будуть брати тільки суму допомоги по безробіттю.

Ті, хто не сплачує борги за реструктуризацією, і отримує субсидію, також її не лишаться.

Ці державні виплати поки можуть припинитися лише в двох випадках: якщо господарство переїхало на іншу адресу, або якщо людина померла.Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5