Online трансляция

Коли запорізькі школярі підуть на канікули, а студенти – на дистанційку

12 октября 2020

Міністерство освіти дало рекомендації щодо організації освітнього процесу у закладах середньої та професійної освіти. Школярам осіння канікули можуть зробити довшими, а студентів – відправити на дистанційну освіту.

12 жовтня усі навчальні заклади отримають відповідні листи від міністерства. Наразі ж заступник міністра освіти Сергій Шкарлет повідомив, що відомство дало рекомендації школам та закладами професійно-технічної освіти. Школам рекомендують відправити учнів на канікули з 15 по 30 жовтня. Тобто зробити їх довшими, ніж зазвичай, коли осінні канікули тривали 1 тиждень.

Закладам профтех освіти взагалі радять відправити студентів на дистанційну форму навчання, строком на 1 місяць, з 15 жовтня до 15 листопада. На цей час студентам ліцеїв та коледжів радять виїхати з гутожитків, а закладам освіти – виплатити студентам гроші за той місяць проживання, яким вони не скористаються.

На такі заходи хочуть піти аби вберегти молодь від зараження на COVID та щоб не допустити ще більшого розповсюдження вірусу.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5