Online трансляция

Карантинний День народження: запорізька школа вищої спортивної майстерності відзначила 53 роки свого існування

1 июня 2020

53-й день народження відсвяткувала місцева школа вищої спортивної майстерності. Керівництво закладу, котрий виховав 110 членів збірної України звикло святкувати цей день із розмахом, та цьогоріч від шоу-програм довелося відмовитися

Зазвичай, традиційне святкування Дня народження школи вищої спортивної майстерності проходило з годинною шоу-програмою,  гостями, нагородами та показовими виступами спортсменів. Та цьогоріч свої корективи внесла пандемія коронавірусу. 53-й день народження школа, яка виховала 110 членів збірних України, святкувала скромно. На захід прийшли тренери, представники обласної влади та  найтитулованіші спортсмени. Як і зазвичай школі є про що відзвітувати. І це не тільки успіхи у спорті.

Цього року ряди вихованців закладу поповнили 176 спортсменів, які займаються у 14-ти відділеннях. В активі — 4 заслужені майстри спорту України, 12 майстрів спорту міжнародного класу, 72 майстри спорту України. 110 атлетів входять до складу  національних збірних. Здобувають і ліцензії на Олімпіаду. Покращується і матеріальна база закладу: тут почали ремонтувати басейн, раніше відреконструювали спортивну залу. А з нагоди Дня народження спортивна школа отримала сертифікат на придбання нового обладнання.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5