Online трансляция

Карантинні канікули: МОН дали рекомендації щодо запланованого відпочинку для школярів

10 сентября 2020

Заклади освіти цього року працюють в Україні в обмежених умовах через карантин. І, спираючись на епідеміологічну ситуацію і те, що школи закриваються на карантин за тиждень від початку навчального року, у багатьох закладах вже замислюються про те, коли проводити канікули.

У Міністерстві освіти і науки України нагадали, що усі навчальні заклади можуть самостійно обирати дати проведення канікул. Важливо, щоб «відпочинок» вписували у кожний семестр та «міжсезоння». І не дивлячись на цьогорічні умови початку навчального року, канікули скасовувати ніхто не буде.

У МОН порекомендували призначати канікули на «традиційні» терміни: кінець жовтня, січень та кінець березня. І щоб термін канікул також залишався звичним – по тижню навесні та восени, і 2 тижні взимку.

Втім кожен заклад точні дати і строк «відгулів» будуть визначати особисто, спираючись на епідеміологічну ситуацію, погодні умови, початок опалювального сезону, тощо.

Зазначимо, що у Запоріжжі епідситуація – нестабільна. З початку навчального року на карантин закрилися вже низка цілих шкіл та купа окремих класів. На такі міри заклади йдуть через те, що у їх учнів виявлять коронавірусну інфекцію.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5