Online трансляция

Карантинне свято: портове місто Запорізької області відзначило 193 день народження

17 сентября 2020

193 роки з дня заснування і 77 річницю визволення міста від фашистських загарбників. Сьогодні Бердянськ відзначає день міста. Відзначають його в умовах карантинних обмежень.

Квіти до меморіалу морякам-десантникам. Саме тут у Бердянську розпочинаються урочистості до дня міста.  Сімнадцятого вересня  1943 року на узбережжя Бердянська висадився десант Азовської військової  флотилії.  Так розпочалась операція з визволення курортного міста від фашистських загарбників. Коли   морські  піхотинці вже після визволення  покидали місто,  їхній катер підірвався на міні. Більше 20 бійців загинули. На згадку про них встановили пам’ятник. Зараз у почесній варті біля пам’ятника,  сучасні герої, продовжувачі славних бойових традицій,   морські піхотинці незалежної України.

Також біля Бердянської дитячої музичної школи відбувся святковий концерт. Його підготував педагогічний колектив закладу. З урахуванням карантинних  норм,  культурно-масові заходи, присвячені дню міста, відбулись і в інших районах Бердянська

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5