Online трансляция

Карантин по-літньому: що змінилося в Україні з 1 червня

1 июня 2020

З сьогоднішнього дня в Україні почалася 2 хвиля послаблення карантину, впровадженого проти розповсюдження covid-19. З цього дня повертаються у роботу деякі об’єкти інфраструктури, а громадянам дають ще більше свободи.

Згідно з розробленого раніше плану, 2 етап адаптивного карантину передбачає відновлення роботи спортивних закладів – фітнес-центрі, тренувальних залів, басейнів, тощо, а також поновлення учбового процесу у деяких навчальних закладах. Для усіх, хто зможе розпочати роботу з сьогоднішнього дня діють певні умови: обов’язкова дезінфекція приміщень кожні кілька годин, обмежена кількість осіб, що можуть перебувати в 1 такому приміщені, засоби індивідуального захисту мають використовувати як працівники закладів, так і його відвідувачів.

Окрім спортивних та освітніх установ, відкрилися інклюзивні центри, а також – бази відпочинку, санаторії. Приймати відпочивальників заклади можуть, але столові та ресторани, якщо вони не мають літніх майданчиків, залишаються закритими.

Також у країні відновлюються пасажирські перевезення. На маршрути повертаються і автобуси, і потяги та електрички. Тут також діють певні обмеження. Наприклад, в автобусах на міжобласних маршрутах можна провозити стільки пасажирів, скільки у салоні місць для сидіння. На залізниці перед провідники будуть міряти температуру пасажирам потягів. Засоби особистого захисту також необхідні.

Відкрили для відвідувань і пляжі, як на узбережжі моря, так і на річках та інших водоймищах.

Нагадаємо, вірус все ще шириться світом. В Україні за добу підтвердилися 340 нових випадків захворювання. Тож пам’ятайте про засоби захисту, бережіть себе та оточуючих.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5