Online трансляция

Карантин на виборах: які протиепідемічні заходи діятимуть на дільницях

21 октября 2020

Місцеві вибори відбудуться вже 25 жовтня. Пройдуть вони в умовах карантину, тож виборцям ще раз нагадали про карантинні заходи.

При вході на ділянку планують перевіряти температуру. Якщо вона буде перевищувати 37,2, вам рекомендують утриматися від відвідання відділку і звернутися за медичною допомогою. Крім паспорта обов’язково потрібно мати при собі маску (або респіратор) і власну ручку. Паспорт чи інше посвідчення особи в руки членам комісії передавати не треба, його необхідно просто пред’явити.

При вході-виході на виборчу дільницю будуть встановлені контейнери з антисептиками для обробки рук і урни, куди можна викинути використані маски. А у самому приміщенні треба дотримуватися соціальної дистанції. Підлога на дільницях буде розміченою. У приміщенні одночасно не повинно бути більше трьох виборців.

Весь час перебування на ділянці виборці повинні бути в респіраторі або масці, які прикривають рот і ніс. Знімати маску можна тільки на прохання членів виборчкому для підтвердження особи.

Дітей та інших супроводжуючих цього разу попросили залишити вдома та не брати з собою на дільниці, абе не створювати там скупчення людей.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5