Online трансляция

Капітан МФК Металург Едуард Сарапій: «Я хочу вірити, що буде перше місце»

11 апреля 2019

Завтра, 12 квітня, у Запоріжжі відбудеться футбольний поєдинок між МФК Металург та командою Миколаїв-2. Зараз наша команда знаходиться на четвертому місці, але в разі перемоги над суперником, Металург може вийти на друге.

Капітан запорізької команди Едуард Сарапій став першим гостем головного спортивного інтерв’ю MediaТайм на телеканалі TV5.

Едуард Сарапій – капітан міського футбольного клубу “Металург”. Вихованець двох футбольних академій – запорізького “Металурга” та київського “Динамо”.

19-річний хлопець доволі відверто відповідав на питання ведучого програми Руслана Левицького. Повне інтерв’ю дивіться у відео. Не забудьте підписатись на канал TV5!

«Металург» як команда зіграв у другій лізі. І тебе, 19-річного хлопця, назначають капітаном команди. Як відбувалось твоє призначення?

З готелю до місця гри всі поїхали автобусом, а я вирішив пройтися пішки. І коли я першим зустрівся з тренером, він спитав мене, чи готовий я. Тоді ж він мені сказав, що сьогодні на гру команду виводжу я. Я тоді не надав цьому значення, подумав, що він пожартував. А вже у роздягальні тренер запитав у команди, чи не проти вони,  що я буду з капітанською пов’язкою. Ніхто не заперечував.

Чим футболісти «Металургу» займаються на віїздах? Раніше були дуже популярні карти, і жодного виїзду неможливо було уявити без карт та гри в них.

Зараз так само. На шляху до міста, де будемо грати, ми граємо в карти. Але – не у день ігри. У день ігри в нас немає ні карт, ні жодних інших розваг, ми налаштовуємся на матч. А у дорозі команда навіть вимушена розбиватись на частини, адже охочих пограти – забагато, тож хтось збирається у передній частині автобусу, хтось – у задній.

Хто у запорізькій команді ТОП із почуття гумору?

Команда у нас взагалі весела. Нам лише привід дай. Але згадаю, напевно, Олександра Розуваєва, Іллю Корнєва. Команда жартівників. Краще б більше футболістів було, ніж жартівників.

Є якісь курйозні історії про «Металург»?

Щоб сісти не в той автобус – такого не було. Але бувало таке, що забували членів команди, коли вже їхали. Ще коли аматорами грали, у готелі забули гравця , він нам зателефонував, спитав: «А ви не хочете мене забрати?», і нам довелось повернутись

Яке місце у групі, за підсумками сезону, посяде Металург? Твій прогноз

Я хочу вірити, що буде перше. Але я розумію, що ми багато впустили, тому я сподіваюсь, що друге ми посядемо.

Приходьте на стадіон Славутич Арена 12 квітня о 19:00, підтримайте запорізьку команду!

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html