Online трансляция

Якими маршрутами та за якою ціною можна доїхати до Бердянська

9 июня 2021

Чимало жителів Запорізької області та інших регіонів України обирають для проведення відпустки узбережжя Азовського моря, зокрема, Бердянськ. Дістатись до курортного міста можна різними видами транспорту, але найпопулярнішим поки залишається автобус.

Нині доїхати автобусом до Бердянська можна з усіх районів Запорізької області, а також – з багатьох обласних центрів України. Влітку, кажуть на Бердянській автостанції, якщо буде попит, будуть вводити і додаткові маршрути. Деякі – вже запроваджені.

«Приблизно десять рейсів додалося на сьогоднішній момент з зимового періоду. Але це ще не межа. Тому що на сьогоднішній момент погода не дозволяє повністю розгорнути курортний сезон в місті Бердянську. І зараз на сьогоднішній момент багато перевізників вичікують більш-менш сприятливу погоду, щоб запустити нічні рейси», — зазначив начальник Бердянської автобусної станції Ігор Налюшній.

Це будуть, зокрема, додаткові рейси до Києва та Харкова. Найближчим часом нічні автобуси з’являться до Полтави та Павлограда. З середині квітня через Бердянськ став ходити міжнародний рейс до Польщі. Маршрут пролягає через всю Україну. Водій автобуса Руслан Сінгілевич каже, що з червня все частіше його питають як добратися до Бердянська.

З Бердянська, приміром, до Львова цим автобусом можна дістатися за двадцять сім с половиною годин. Пасажиру це обійдеться в тисячу гривень. До Тернополя дев’ятсот п’ятдесят.

«Найбільш проблемний напрямок це у нас виходить Бердянськ в сторону Більмака. Дорога повністю відсутня на проміжку починаючи від Берестового, вірніше, в районі Берестового і закінчуючи Благовіщенкою. Там жахливе покриття. Друга ділянка проблемна, це Чернігівка, Чернігівський район. Вірніше, до Чернігівки і від Чернігівки до Токмака», — розповів начальник Бердянської автобусної станції Ігор Налюшній.

Ще одна проблема, яка найбільш відчутна саме у літній період, це нелегальні перевізники. Зі слів начальника Бердянської автобусної станції Ігоря Налюшного, пасажиропотік у нелегалів іноді на п’ятдесят відсотків вищий, ніж у офіційних ліцензованих перевізників.

Зазвичай, у нелегалів ціни нижчі. Але, на відміну від ліцензованих перевізників, відповідальність за безпеку пасажирів вони не несуть.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5