Online трансляция

Як житиме Запоріжжя та область з переходом до «жовтої» карантинної зони

7 мая 2021

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про вихід Запорізької області з «червоної» карантинної зони. Відсьогодні у регіоні діють обмежувальні заходи, передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

Масковий режим, соціальна дистанція все це досі залишається із нами. «Жовтою» зоною передбачено, зокрема скасування спецперепусткок у громадському транспорті, втім, перевозити пасажирів будуть лише за кількістю місць для сидіння. З 11 травня відчиняють свої двері школи, позашкільні навчальні заклади та університети. Робота непродовольчих магазинів, закладів громадського харчування,  – дозволена. Відкриваються тренажерні зали з дотриманням протиепідемічних норм. Відвідувати кінотеатри, театри, спортивні заходи глядачам – можна, за умови заповнення залів на 50%. Втім, лише сумлінне дотримання карантинних норм, не дозволить регіону повернутись до «червоної» зони.

Незабаром на запоріжців чекають три святкові вихідні, тож іще раз, усіх жителів регіону закликають дотримуватись карантинних обмежень.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5