Online трансляция

Як запорізьку набережну перетворити на мекку для туристів

6 июля 2020

Запорізька набережна має всі перспективи стати справжньою Меккою для запоріжців та туристів. На кількох кілометрах узбережжя реально облаштувати інфраструктуру для повноцінного дозвілля, оздоровлення, проведення фестивалів, занять спортом. Що потрібно, аби вже незабаром усе це стало реальним?

Велика територія із чималим потенціалом. Так про запорізьку набережну говорять самі містяни. На центральному пляжі у розпал купального сезону серед відпочивальників — компанії молоді, родини з дітьми та літні люди. Зізнаються: тут не вистачає простих та буденних речей, як наприклад, розваг для дітей. Не тільки розвиток пляжу а й усієї прибережної зони має бути у сучасній програмі розвитку набережної, — переконаний народний депутат Муса Магомедов. Аби розкрити потенціал цієї унікальної  у багатьох аспектах прибережної ділянки Запоріжжя, необхідно розробити докладний план реконструкції та переходити до дій.

Аби змінити ситуацію, необхідний чітко визначений проект, який ухвалять жителі міста і влада. Фахівці переконані: справжнє європейське узбережжя — це комфортні умови як для відпочивальників, так і для бізнесу.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5