Online трансляция

Як запорізький футбол виходить з карантину

14 июня 2020

З 11 травня професійні команди отримали дозвіл на проведення тренувань на закритих базах. Міський футбольний клуб “Металург”, пройшовши усі необхідні тестування на COVID-19, теж став до роботи. На команду чекає важке випробування – зберегти прописку в Першій лізі. У той час як частину європейських чемпіонатів уже поновлено, грає й українська футбольна Прем’єр-Ліга, Перша ліга чомусь вагається і чекає.

Для того, щоб чекати було веселіше, Павло М’ягков, наприклад, змінив імідж. Тепер захисник “Металурга” серйозно конкурує з Богданом Петриченком за звання головного блондина команди.

Ще один захисник команди Євген Сухіна теж оновив зачіску, але головний плюс карантину для молодого батька це – час, проведений з донькою. Востаннє офіційні матчі “Металург” проводив у листопаді минулого року. Ще на дві місяці відтермінував старт Першої ліги карантин. Затягування з відновленням чемпіонату могло призвести до паузи майже на рік. Єдиний плюс для футболістів “Металурга” у цьому – повноцінно зігратися та зрозуміти філософію нового тренерського штабу на чолі з Олексієм Годіним.

Новий тренерський штаб “Металурга” було сформовано незадовго до завершення першої частини чемпіонату. Окрім Олексія Годіна до нього ввійшли Андрій Зубченко та Сергій Ковальов. Тренувальний процес кардинально змінився, – кажуть футболісти.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5