Online трансляция

Як запорізькі підприємства забезпечують безпеку та піклуються про здоров’я своїх робітників

22 июня 2020

На комбінаті “Запоріжсталь” продовжують дотримуватись усіх встановлених санітарно-епідеміологічних правил, аби зберегти життя та здоров’я працівників. Їх забезпечують усім необхіднім аби уберегти від захворювання на коронавірус. Та слідкують, аби навіть їхня дорога до комбінату була безпечною.

Епідемія коронавірусу не вщухає, тож на комбінаті “Запоріжсталь” продовжують виконувати усі необхідні заходи, аби убезпечити здоров’я своїх працівників. Так, згідно із рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, на підприємстві проводиться температурний скринінг, у посиленому режимі дезінфікують побутові приміщення та місця скупчення людей. На віддаленій роботі, зі збереженням зарплат та премій — адміністративні співробітники. Щоденно на комбінаті обробляють і транспорт, яким працівники добираються до роботи.

На комбінаті “Запоріжсталь” переконані: беззаперечне дотримання усіх правил особистої гігієни, встановлених під час карантину, допоможе захистити людей від епідемії, що продовжує ширитися країною. Адже здоров’я працівників — понад усе.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5