Online трансляция

Як запоріжанка розвивається та які труднощі долає у б’юті-блогерстві

20 января 2022

20 січня весь світ відзначає День відеокамери. У сучасному світі аматорська відеозйомка давно перетворилася на професію — блогер. Про що знімають запорізькі блогери та з якими проблемами мають справу — дізнавалися журналісти TV5.

Дар’я Пілявська — професійна візажистка, яка вже 6 років розвиває свій YouTube канал. Зараз у Дар’ї 31 тисяча підписників.

Дівчина підкреслює: свої блоги намагається робити якомога якіснішими — як з боку інформаційного наповнення, так і візуальної складової.

Серед найпопулярніших тем на каналі Дар`ї — уроки макіяжу та огляди косметики різних цінових категорій. Дівчина зазначає, що за шість років зібрала значну колекцію засобів для мейкапу.

Існує стереотип, що робота блогера чи не найшегший шлях до великих заробітків та популярності. Дар`я цей міф розвінчує — на зйомку відео часто витрачає не один день, до того ж, як і більшість блогерів, щодня має справу з хейтерами.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!