Online трансляция

Як Василівський реабілітаційний центр «повернувся до життя» з послабленням карантину

23 июня 2020

Із послабленням карантину Василівський реабілітаційний центр для хижих тварин вже почав приймати відвідувачів. За довгий час звірі встигли засумувати за увагою людей. І йдеться не лише про хижаків. Тепер влітку тут мешкають і представники теплолюбної фауни.

Василівський реабілітаційний центр для хижих тварин із послабленням карантину приймає відвідувачів. До цього такої можливості не було. Але без уваги небайдужих людей звірі не залишилися. Під час карантину власники центру теж часу не гаяли. Тут облаштували невеликі павільйони для маленьких тварин. Так, поруч із великими хижаками тут тепер мешкають три мавпи. І ще один представник у родині мавпячих – гамадрил на ім’я Росик. Йому трохи більше року. Незабаром у його компанії з’являться дві  нові сусідки. Серед нових мешканців центру – і шість каракалів. Цим представникам родини котячих необхідні спеціальні умови. І саме тут їх змогли забезпечити

Єноти, носухи, дикобрази. Ці тварини теж упевнено почуваються в центрі. А от кого тут не очікуєш побачити, так це морських свинок. Маленькі гризуни стали екзотикою у центрі для хижих тварин. Тим паче, коли сусідство їм складають маленькі папуги. Один одному вони не заважають. Овочі, фрукти, злакові, трава, сіно – їжа у них теж спільна. Словом, панує суцільна гармонія.

Свою порцію уваги отримують і великі хижаки. Ведмедів можна погодувати спеціальним охолодженим коктейлем з овочами та рибкою.  Від такого смаколика влітку точно не відмовляться. Навіть у спеку вони почуваються добре. І умови для тварин Василівського реабілітаційного центру постійно вдосконалюють. Так, уже потроху облаштовують територію для нового житла хижаків. Головне, кажуть власники центру, аби цим планам ніщо не завадило.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5