Online трансляция

Як в Запорізькій області реалізується національний проект «Велике будівництво»

3 июня 2020

У соціальній мережі служба автомобільних доріг в Запорізькій області підсумувала результати робіт, які вже встигли виконати станом на червень 2020 року, та розповіла про плани на майбутнє

Читайте також: В центрі Запоріжжя невідомі вандали пошкодили фонтан

В цьому році в Запорізькій області планується відремонтувати 277,5 км доріг державного значення. Відновлено будівництво автотранспортної магістралі через ріку Дніпро в місті Запоріжжя.

На сьогодні основні роботи зосереджені на будівництві Споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро) і на спорудження №5 (з’їзд з Споруди №4 на о. Хортиця). У пріоритеті в поточному році — з’єднати острів Хортиця з Хортицьким районом.

Магістраль протяжністю понад 9 км, складається з шести транспортних розв’язок, в складі яких 27 штучних споруд, у тому числі 2 позакласних моста з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Н-30 Василівка — Бердянськ, в поточному році планується відремонтувати 118,7 км дороги. Ремонти тривають одночасно на 4-х ділянках трьома підрядними організаціями і вдень, і вночі. Верхній шар асфальтобетону покладений вже майже на 70 км автодороги.

М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта. Стартували роботи на 23 км. Одна з найдовших доріг по протяжності поновлення. У планах капітальний і поточний середній ремонт на 122,9 км.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5