Online трансляция

Як в умовах карантину працює Запорізька обласна бібліотека

28 октября 2020

Попри низку обмежень, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека пропонує своїм відвідувачам безпечні і водночас доступні варіанти того, як провести із користю час. Це стосується як дітей, так і дорослих.

Запорізька обласна наукова бібліотека продовжує дбати про дозвілля своїх користувачів. Тут фахівці надають можливості для всебічного розвитку не лише дітей, а й дорослих. У відділі техніко-економічної літератури cвою роботу наразі продовжує клуб для юних програмістів. Вони займаються технічним конструюванням та робототехнікою. Звісно, із дотриманням карантинних заходів. Крім того, тут проходять засідання досвідчених винахідників. Специфіка конструювання та програмування не дозволяє якісно проводити такі заняття у режимі онлайн. Проте більшість відділів в умовах карантину надають перевагу саме такому формату роботи. Відповідний досвід вже мають гуртки із вивчення німецької та англійської, а також розмовні клуби. При цьому доступні вони на безоплатній основі і без вікових обмежень.

А ще співробітники бібліотеки обіцяють, що на карантині читатимуть разом. Як це було навесні, коли в соцмережах запустили флешмоб із хештегом #тіщочитаютьвночі.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5