Online трансляция

Як у Запоріжжі пройшов перший день послабленого карантину

11 мая 2020

З 11 травня в Україні послабили карантинні заходи, вжиті проти розповсюдження коронавірусної інфекції. Запоріжжя також «скинуло кайдани», і люди одразу ж цим скористувалися.

Від сьогоднішнього дня запрацювали 2 найбільші торгівельні центри у середмісті – ТРЦ «Україна» та «Аврора». Людей у торгівельних залах поки що майже немає, і часина магазинів залишаються закритими. Але дехто вже встиг завітати до торгівельних комплексів.

Почали працювати і заклади громадського харчування. Наразі їм дозволили приймати відвідувачів лише на літніх майданчиках, що, власне, і відбувається. Перші відвідувачі вже відвідують кафе і ресторани.

Відкрилися сьогодні і парки. Наприклад, у Добовому Гаю та на річковому вокзалі, а також у парку Перемоги вже гуляє багато людей.

Ми нагадуємо, що послаблення карантинних заходів – не повне їх скасування, і вірус нікуди не пішов. Дотримуйтесь головних умов захисту: мийте та дезінфікуйте руки, використовуйте маски та респіратори, тримайте дистанцію у чергах і не нехтуйте своїм здоров’ям.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5