Online трансляция

Як у Запоріжжі оновили міські амбулаторії

9 июня 2020

Все як у приватних клініках, але цілком безкоштовно. Щеплення, аналіз крові, тест Руф’є: ці та інші процедури запорізьким дітям роблять у відремонтованих міських амбулаторіях.

У дитячій амбулаторії №10, що у Південному мікрорайоні, послуги отримують 8 тисяч дітлахів. Задля їхнього комфорту в амбулаторії зробили капітальний ремонт, витративши майже 7 мільйонів гривень з міського бюджету. В ході реконструкції перепланували приміщення та зробили євроремонт у кабінетах. У кожного лікаря з’явився комп’ютер для користування електронною системою «Хелсі». Діє онлайн запис. Наприкінці минулого року в амбулаторії запрацював фізіотерапевтичний кабінет. Відкриті дитяча кімната для розваг та кабінет масажу.

У дитячій амбулаторії у Бородинському мікрорайоні працюють 7 лікарів-педіатрів. У кабінеті тестових досліджень встановлене сучасне обладнання. Результати аналізів стають відомі вже за кілька хвилин.

Зараз в дитячих амбулаторіях очікують на більшу кількість відвідувачів, адже перед школою потрібно надолужити графік профілактичних щеплень, порушений через карантин.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5