Online трансляция

Як у Запоріжжі каратимуть підприємців-руйнівників

25 июня 2020

У Запоріжжі визначилися з порядком накладення санкцій та покарань за псування культурної спадщини. Каратимуть підприємців, що своїми «переробками» псують вигляд історичних та архітектурних пам’яток міста.

Проект, в якому прописаний механізм накладання санкцій та покарань, винесли на розгляд виконкому міськради. У документі прописано, як і за що підприємці нестимуть відповідальність. Зокрема на них накладатимуть штрафи за проведення будь-яких незаконних робіт на пам’ятках історії чи архітектури. А це – встановлення занадто великих та яскравих вивісок, зафарбовування стін будинків, демонтаж окремих архітектурних елементів. чи навпаки, їх добудова. Також підприємці тепер підписуватимуть охоронні договори та документи з правилами «використання» таких об’єктів.

Про порушення усіх вимог, а значить і законів про охорону культурної спадщини, складатимуть відповідні акти, які подаватимуть на розгляд до міськради. Рішення про те, чи карати порушників фінансово, прийматиме перший заступник мера за строк не більше 10 днів. А суму штрафів затвердили у розмірі від 1000 до 17 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5