Online трансляция

Як у василівському реабілітаційному центрі «прижилися» леви відомого українського дресирувальника

28 июля 2020

У минулому – циркова арена, сьогодні ж – нові сусіди, нові враження, нове життя. В одному з вольєрів Василівського реабілітаційного центру для хижих тварин розмістили африканських левів із циркового атракціону. Враховуючи поступову відмову від використання тварин, дресирувальник шукав варіанти для гідного життя своїх підопічних. Прихистити левів погодився Олександр Пилишенко, власник реабілітаційного центру.

Рев левів – гучний та упевнений – у Василівському реабілітаційному центрі для хижаків тепер звучить з більшою силою. Днями до цього вольєра переселили 5 африканських левів з циркового атракціону. Близько півроку тому їм надав притулок власник центру Олександр Пилишенко. Адаптуються до нових сусідів й інші мешканці центру. Поруч із левами – пара ведмедів, свого інтересу не приховують.

У спекотні дні леви зазвичай не активні, більше відпочивають. Відповідно, й апетит мають помірний. Вік самців – від 5 до 15 років. Молоді та більш поважні, вони й поводяться по-різному. Дещо виділяється єдиний білий лев. Із цими левами до Василівки переїхав і їхній дресирувальник Олексій Пінко. З підопічними він ніколи не розлучається. Більше 25 років чоловік працював у цирку. Сьогодні ж він допомагає роботі реабілітаційного центру.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5