Online трансляция

Як студенти запорізького технічного вишу опановують освіту онлайн

17 апреля 2020

Національний університет «Запорізька політехніка» у цьому році святкує 120-річчя. З цієї нагоди у навчальному закладі упродовж всього року планувались тематичні заходи. Перший святковий концерт мав відбутись ще наприкінці березня, але все змінив карантин.

У студентів Національного університету «Запорізька політехніка» продовжується навчання в онлайн-режимі. Викладачі вже навіть продумали, як організують захист курсових та дипломних робіт в онлайн-режимі, якщо карантин продовжать. У студентів комп’ютерних спеціальностей навчання дистанційно не дуже відрізняється, від офлайн-формату. Студенти також мають доступ до електронної бібліотеки університету, в якій можуть знайти необхідну навчальну літературу. Окрім онлайн-конференцій, взаємодіють з викладачами за допомогою системи управління курсами «Moodle». Отримати знання дистанційно – не проблематично, а ось оцінити результат їхнього засвоєння – складніше. Студенти мають проявляти академічну доброчесність.

У цьому році Запорізька політехніка святкує ювілей. З цієї нагоди планувались святкові заходи, які теж довелось перенести через карантин.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5