Online трансляция

Як проходить будівництво запорізьких мостів і коли по ним поїдуть перші авто

16 июня 2020

У Запоріжжі продовжується будівництво мостових переходів через Дніпро. Підрядник працює одразу на кількох спорудах, загалом їх більше 20-ти. І навіть за прогнозами одним переїздом через русло Старого Дніпра водії зможуть скористатись вже цього року.

За довгі роки запоріжці вже відвикли бачити жваві роботи на мостових переходах. Але останні кілька місяців тут працюють десятки робочих. Вже звели бетонний завод та будівельне містечко. Підготовка майже завершена. Робітники працюють одразу на кількох об’єктах. Паралельно тривають роботи на п’ятій споруді – з боку Хортиці. Підрядник каже, за роки простою дещо постраждали металеві елементи.

Щодо переїзду через Старий Дніпро, то прогнози щодо завершення першої черги робіт — досить оптимістичні. Матеріали для робіт підрядник замовив. Щойно металоконструкції надійдуть почнуть роботи з насування конструкцій мосту. Зводять їх коштом державного бюджету. На другому мосту, який з’єднає Хортицю з центром міста, монтаж відбуватиметься з води, із залученням флоту. Це вже роботи, які планують виконати наступного року. Дату завершення будівництва називають вже зараз: мостові переходи мають бути готові 3 березня 2024 року.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5