Online трансляция

Як ОСББ у Запорізькій багатоповерхівці самотужки вирішило своє проблеми з освітленням

24 июля 2020

Мешканці будинку по вулиці   Оптимістичній, що в Заводському району міста встигли відчути переваги якісного освітлення. Всі 8 під’їздів зараз мають сучасні прожектори зовнішнього освітлення, енергозберігаючі та з автоматичною роботою. У цьому ОСББ допомогли представники малого та середнього бізнесу.

Мешканці будинку №14 по вулиці Оптимістичній У Заводському районі можуть з полегшенням зітхнути. Довгий час тут було відсутнє якісне освітлення території. Наразі проблема вирішена. У будинку 8 під’їздів. Стовпові опори відсутні, тож світлодіодні прожектори встановили на рівні другого поверху. Завдяки спеціальним датчикам у темний час доби світло над кожним під’їздом вмикається автоматично. Переваги такої системи мешканці вже встигли відчути.

ОСББ «Оптимістична, 14» створене в червні. Люди вирішили взяти на себе відповідальність за будинок. Підтримку зі свого боку їм надають представники малого та середнього бізнесу. Так, вони придбали необхідні матеріали для освітлення, а питання монтажу прожекторів вирішувало ОСББ.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5