Online трансляция

Історія через сімейні фото: у Бердянську влаштували унікальну виставку

27 июля 2020

Пожовклі, іноді аматорські світлини – можливо єдине, що може розповісти про історію рідного міста, історії вашої родини. Це довели у Бердянську, де в межах проекту «Яка твоя історія» влаштували вуличну виставку фотографій з різних сімейних альбомів.

На виставці просто неба на лавці розкладені фотографії та альбоми випускників Бердянського педагогічного університету. Тут – портрети викладачів та студентів початку сімдесятих років минулого століття, позаду них – море і міські вулиці. Саме цим світлинам сьогодні доведеться розповісти історія міста.  Вуличну виставку організувало в межах проекту «Яка твоя історія?» Запорізьке наукове товариство імені Якова Новицького за підтримки USAID. Одна з головних цілей проекту – зберегти історії рідного міста, які можуть назавжди бути загублені. Бо саме фотокартки  з  сімейних альбомів поки ще можна знайти та зберегти для нащадків.

Незвичайність виставки не тільки в унікальних фотографіях. Експозиція супроводжувалася розповідями, поясненнями, історичними фактами.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5