Online трансляция

Історичний сезон: як баскетбольний клуб «Запоріжжя» зіграв в українській Суперлізі

20 июня 2021

Сезон, який переписав історію запорізького баскетболу. Місцева команда “Запоріжжя” вперше пробилася до фіналу української Суперліги. Зважаючи на фінансові можливості клубу, це серйозний успіх і велика сенсація.

Чемпіонство або ж навіть медалі – про це запорізькі вболівальники могли тільки мріяти перед сезоном, зважаючи на конкуренцію та фінансові можливості інших клубів. Але результати БК “Запоріжжя” на старті сезону вже на щось натякали 5 перемог поспіль. Символічно, що відкривали сезон української Суперліги команди “Запоріжжя” та “Прометей”, які потім через вісім місяців зустрінуться у фіналі.

Це був рік великих рекордів і важких випробувань для клубу. Найдовший сезон в історії запорізької команди: 40 матчів регулярного чемпіонату, чотири у Кубку і 11 в плей-оф. Загалом 55 ігор офіційного рівня. Важкий короновірусний сезон.

БК “Запоріжжя” – це краща команда регулярного чемпіонату за критерієм “ціна/якість”. Складова успіху виявилась простою: голодні до перемог гравці, вірні вболівальники та амбітний тренерський штаб – наставники, які змогли зібрати колектив, зарядити всіх спільною ідеєю та вести клуб до великих перемог. Баскетболісти “Запоріжжя” все одно стали головними тріумфаторами цього сезону. Їм симпатизувала вся Україна. Без значних фінансових вливань, тут створили команду, яка переписала історію запорізького баскетболу, перемагаючи таких грандів як “Дніпро”, “Будівельник” і “Київ-Баскет”. Сезон Суперліги 2020/21 став історією, яку в Запоріжжі ще багато років пам’ятатимуть як неймовірну казку.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5