Online трансляция

Ігор Кондратюк поділився спогадами з дитинства

14 марта 2019

Сьогодні, 14 березня, свій день народження святкує Ігор Кондратюк — український телеведучий, продюсер та шоумен. Маже 20 років професійного життя він присвятив програмі «Караоке на Майдані», що виходила в ефір з 1999 року. Це рекордна тривалість на українському телебаченні. Ігор продюсував переможців проекту «Шанс», був суддею проекту «Україна має талант» та Х-Фактор. Володар шести премій Телетріумф.

В інтерв’ю програмі Іду на Ти Ігор Кондратюк поділився спогадами про дитинство.

Дивіться також:
Андрей Кузьма Скрябин: «Украинец – это тот человек, который живет в Украине и переживает за свою страну»

Я перший раз працював помічником комбайнера після 7-го класу, другий раз – після восьмого, а третій – коли вже працював в інституті молекулярної  біології та генетики – у відпустці, просто мені захотілось. В селі раніше були такі сезонні робочі – школярі, вони наймалися. Ми були різноробочими – куди пішлють. В принципі, отримували від цього задоволення і трошки грошей, а заодно мали чим зайнятися влітку, два місяці. Мені було легше, бо це було в селі, де я по паспорту народився, там живе до сих пір моя тітка у будинку моєї бабусі. І я працював з її покійним чоловіком, котрий  був механізатором. Коротше, це була сімейна така історія. Я цього хотів, тому що була альтернатива: або сидіти із молодшим братом, або працювати, або взагалі невідомо чим займатися. Хоча остання історія була б неможлива з моїми батьками.

Мій асоціативний ряд із дитинством: село, херсонські степи прекрасні, футбол, школа, яку я дуже любив. Я любив навчатись. Одна з найкращих історій, які були в моєму житті – це навчання, не лише в школі, а потім і в університеті. Я мав дитинство, але це дитинство включало навчання – я закінчив школу із золотою медаллю – і роботу після 6-го класу кожне літо в селі.

Навчився читати я дуже рано – десь з 6-ти років я сам читав книжки. І мені батьки казки не читали, однозначно, вони працювали. Улюбленими казковими героями були Карлсон і Пеппі Довга Панчоха. Я це сам все прочитав. Бабуся про Івасика Телесика розповідала казку, це точно.

Я з самого дитинства любив астрономією, мені здається, що все, що відбувається там, набагато цікавіше, ніж та пилюка, яка в нас під ногами.

Дивіться в програмі Іду на Ти:

  • Як сприймають світ фізики?
  • Чи є у Ігора Кондратюка Бог?
  • Караоке на Майдані — історія появи та безліч несподіванок;
  • Чому закривають телепроекти?

Телеканал TV5 вітає Ігора Кондратюка з Днем народження та бажає йому наснаги змінювати український шоубіз на краще!

Підписуйтесь на канал TV5 в YouTube та дізнавайтесь ексклюзивні подробиці життя відомих людей України та зарубіжжя!

Вас зацікавить: Янина Соколова рассказала о своей неудаче на кастинге на запорожском телевидении

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5