Online трансляция

Грандіозна боротьба: запорізькі баскетболісти зіграли першу гру фінальної серії плей-офф

10 июня 2021

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” розпочав фінальну серію плей-оф Суперліги. У матчах за “золото” наша команда зустрічається з “Прометеєм”. І перша гра вже пройшла у Каменському.

Фізично і психологічно баскетболісти “Запоріжжя” не встигли відновитися після важкої п’ятиматчевої серії з “Київ-Баскетом”, яка завершилася лише три дні тому. У першій грі з “Прометеєм” запоріжці на рівних билися з суперником лише половину ігрового часу. У стартовій чверті різниця була мінімальною 21:20. Після другої зросла — 42:34. Показовою з точки зору фізики стала третя чверть. Її “Прометей” виграв 23:9. Команда була мобільною і агресивною. А у Запоріжжя були серйозні проблеми з реалізацією у ключових гравців і снайперів.

Запоріжці не програли у бажанні, про що свідчить незначна різниця у підбираннях. Просто не вистачило сил і кидок абсолютно не йшов. Як і в півфіналі з “Київ-Баскетом”, команда Валерія Плеханова розпочинає серію з поразки. Цього разу 85:57.

На відновлення буде лише один день. Вже завтра, 11 червня команди проведуть другий матч фінальної серії плей-оф так само у Кам’янському.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5