Online трансляция

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль відзвітував за підсумками роботи у 2018-му році

28 февраля 2019

Проблеми, досягнення та перспективи розвитку Запорізького регіону. Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відзвітував перед громадою за роботу виконану у минулому році.

Костянтин Бриль наголосив, що Запорізька область знаходиться серед десятки лідерів по Україні за низкою рейтингових показників. Одним з пріоритетних напрямів роботи у минулому році було проведення реформи децентралізації: створення об’єднаних територіальних громад та збільшення їх фінансування. Тут Запорізька область також у лідерах – 3 місце у всеукраїнському рейтингу.

Чимало говорили й про дороги. У 2018-му році увагу приділяли як ремонту автошляхів державного значення, так і місцевого. Державну субвенцію було освоєно у майже 100-відсотковому обсязі. Ще однією пріоритетною галуззю стала зелена енергетика, а саме – будівництво сонячних та вітроелектростанцій.

За словами Костянтина Бриля, поява таких об’єктів відновлювальної енергетики сприятиме енергетичній незалежності усієї країни. Розвиток зеленої енергетики впливає і на інвестиційну привабливість регіону – впевнений голова облдержадміністрації. Зокрема, в минулому році Запорізька область отримала майже 400 мільйонів міжнародної допомоги. Більшість отриманих коштів – від Європейського інвестиційного банку. Співпраця з цією фінустановою продовжується і цього року. Нещодавно Запорізька область отримала від Європейського банку 50 мільйонів євро. Костянтин Бриль запевнив: обласна державна адміністрація і надалі буде підтримувати всі пріоритетні для регіону галузі.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5