Online трансляция

«Гірко!» як в перший раз: запорізька родина відзначила діамантове весілля

20 сентября 2019

Лідія та Григорій ЛівОшко сьогодні відзначають ювілей — 60-річчя створення сім’ї. Діти та онуки вирішили влаштувати для закоханих сюрприз. І відверто кажучи, стримати сльози радості було важко навіть нашим журналістам, яких також запросили на свято.

Міцні обійми, посмішки та закохані погляди та спогади про те, як познайомились на танцях більш ніж півстоліття тому. Після тієї зустрічі змінилось життя кожного з них. Коли Григорій Левкович зробив пропозицію, Лідії було 20 років. Каже, заміж взагалі-то і не збиралася. Але любила до нестями, і ризикнула. А сьогодні Лідія Петрівна та Григорій Левкович відзначають діамантове весілля.

Вони знову разом стояли на рушнику, який розстелили перед молодятами онуки. А вже за хвилину їх запросили залишити свої підписи у книзі. Ще раз. Цього дня родина отримала ювілейне свідоцтво про шлюб. Документ, який засвідчує міцність та мудрість сім’ї. А потім він відклав милицю та запросив свою кохану жінку на весільний танок. Як 60 років тому.

Привітати сім’ю Лівошко з 60-річчям весілля приїхав і міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Представників влади на свято запросили онуки ювілярів. Гості та ювілейні молодята ледве стримували сльози радості.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5