Online трансляция

Форвард МФК Металург Ілля Корнєв: «Спочатку важко давалась комунікація в команді»

15 апреля 2019

12 квітня на стадіоні «Славутич Арена» відбувся черговий матч 19-го туру Другої Ліги Чемпіонату України з футболу. У боротьбі за перемогу зайшлися МФК «Металург» та команда «Миколаїв-2». Гол із штрафного від капітана команди Едуарда Сарапія приніс запоріжцім бажану перемогу і три очки. Інтерв’ю переспективного футболіста можна подивись у програмі MediaТайм.

Майже наприкінці матча на поле вийшов форвард команди Ілля Корнєв. Він також став героєм головного спортивного інтерв’ю Запоріжжя MediaТайм. Публікуємо відповіді на питання, які стосуються міської футбольної команди. Більше про особистість Іллі дивіться у відео.

Де відпочивають футболісти «Металургу» після матчів?

Особисто я давно вже не «тусив», останній раз це було, коли мені було років 20. Зараз вже не цікаво. Зараз більше люблю посидіти десь у затишному ресторані, без відривних вечірок. А хлопці з команди відпочивають у літній період у закладах на кшталт «Веселого Роджера», там, де більше людей, гучна музика.

У 2015 році ти забив свій перший гол у складі «Металургу» під час матчу у Прем’єр Лізі. Які емоції в тебе тоді були?

Дуже важко пояснити. Я не повірив спочатку, що це трапилось. А коли усвідомив, буквально не знав, куди бігти. Однак це трапилось завдяки роботі усієї команди. В нас тоді був дуже гарний та потужний склад. Було дуже приємно.

Як в команді переживали втрату «Металургу» у Прем’єр Лізі?

Складне питання. Тоді не платили гроші, усім футболістам було важко, кожен мав надію, що після розпаду команди він знайде собі інший клуб, і особисто в нього все наладиться. Може хтось навіть якесь полегшення відчув у той період. Це була команда мого рідного міста. Я не розумію, як тоді змогли допустити таке.

Тоді було багато розмов про конфлікт всередині команди, начебто між старшими і молодшими гравцями.

Був конфлікт, справді. Прізвищ не буду називати, але декілька членів команди нас зібрали, сказали, начебто, є якісь питання та претензії саме по іграх, які ми граємо, і весь негатив з цього приводу вирішили вилити на старших футболістів. Їх фактично звинуватили у тому, що вони «зливають» ігри. Зараз вже я розумію, що це було абсолютно неправильно з боку членів команди, але тоді мені було 18 років, я нічого не міг зробити.

Наскільки глядач нинішнього міського футбольного клубу «Металург» відрізняється від глядача того «Металургу» з Прем’єр Ліги?

На ту гру, коли ми забили наш перший гол вже як міський клуб, прийшло дуже багато людей, це приємно вразило. Ми не могли тоді довго забити той м’яч, але вболівальники підтримували нас, і ми раділи цьому. Перша гра нової команди, на домашній арені, ми просто зобов’язані були виправдати очікування вболівальників і виграти. Власне, це ми і зробили.

Як склався мікроклімат всередині команди на даний момент?

Спочатку було дуже важко. Ми не зовсім розуміли саме у футбольному плані що і як буде відбуватись, і через це важко давалась комунікація в команді. Однак усі хлопці класні, і зараз вже звикли, тож на сьогоднішній день в команді все добре.

Однак на тренуванні у вас жорстко все відбувається, і навіть до травм доходить.

Ну звісно, а як. Будемо викладатись на тренуваннях – будемо і на іграх давати результат. Може хтось десь і перегинає палицю, але як інакше.

Які у членів команди прізвиська?

Ми можемо скорочувати прізвища один одного, але саме прізвиськ немає. Можливо, якщо б ми більше часу знали один одного, то і були б.

Усі випуски програми MediaТайм дивіться у плейлисті. Серед гостей: дзюдоїсти, боксери, баскетболісти, тренери та футболісти.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html