Online трансляция

Формула успіху Австрії: документальний фільм TV5

26 ноября 2019

В уявленні українців Австрія — країна достатку та високої культури, з широкими можливостями для освіти й бізнесу, з неймовірно мальовничою природою, де маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу.

І, правду кажучи, майже всі ці уявлення відповідають реальності: наразі Австрія може похвалитися одним з найвищих стандартів життя серед усіх економік світу. Нація має політичну стабільність, свободу особистості і якість навколишнього середовища. Додайте у рецепт успіху багату історію континентального культурного центру: Відень, столиця країни, став центром європейських інновацій в області класичної музики. Віденська опера — легендарне місце.

 

 

Знамениті композитори, такі як Франц Шуберт і Йоганн Штраус, народилися у Відні, Людвіг ван Бетховен і Вольфганг Амадей Моцарт провели більшу частину свого життя в цьому місті. Тож особлива гордість для нашої країни — мати 2019-й роком української культури в Австрії.

Цьогоріч тут лунають твори українських композиторів, а наші виконавці відвідують найвеличніші сцени Європи в Австрії. Одна з таких — знаменитий зальцбурзький «Моцартеум» — відкрилася для українського концерту і зібрала повний зал. Співали, зокрема, українці, які підкорили міжнародні сцени, грав львівський оркестр INSO під керуванням Оксани Линів.  Це — перша жінка, яка стала головним диригентом Опери міста Граца.

Але про все по порядку. Сьогодні ми з’ясовуємо, чи справді у австрійців все настільки добре, що варто з неї брати приклад?

Проект спільного виробництва Агентства регіональних ініціатив та телеканалу TV5

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5