Online трансляция

Фільм про незламних захисників Донецького аеропорту презентували в кінотеатрі імені Маяковського

28 ноября 2017

На зустріч із запорізькими глядачами приїхала творча група на чолі з режисером картини – Ахтемом Сеітаблаєвим. Він наголошує, що фільм не про війну, а про мир, який народжується всередині цієї війни.

Захисники донецького аеропорту, більш відомі як «кіборги», сьогодні по праву вважаються героями сучасної України. Яким було їх життя під час тривалої оборони, розповідає фільм Ахтема Сеітаблаєва. Його головні герої, попри різницю у віці та статусі, мають спільну мету – захистити рідну землю.

На роль головних героїв претендували 150 акторів із усієї країни. Зйомки тривали близько двох місяців. На майданчику були присутні і справжні «кіборги». Вони і консультували творчу групу, аби все до дрібниць відповідало реальності.

Загальний бюджет стрічки – майже 50 мільйонів гривень. Половина з них – державні кошти. Лише на промопідтримку «Кіборгів» Держкіно виділило рекордну суму – 550 тисяч гривень.

Творці фільму сподіваються, що стрічка про кіборгів неодмінно знайде свого глядача. Яким він буде – покаже час.

Прем’єра стрічки «Кіборги» відбудеться 6 грудня. В рамках благодійної ініціативи «#ЯНебайдужий» з кожного придбаного квитка 5 гривень будуть перераховані на допомогу сім’ям загиблих у боях за Донецький аеропорт.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5