Online трансляция

Екологічна програма Метінвест стала однією з кращих в Україні

26 февраля 2021

Новий привід для гордості отримали співробітники Компанії Метівест. Хоча для цього, природно, була пророблена колосальна робота.

Екологічна програма Групи Метінвест стала однією з кращих і увійшла в ТОП-25 екопрограмм України за версією видання «Власть денег».

В редакції підрахували, що загальний обсяг капітальних інвестицій в екопроекти на підприємствах Метінвест c 2019 по 2025 рік складе більше $ 600 млн. Так, в минулому році Група встановила свій власний рекорд з інвестицій в екологічні проекти, вклавши в них понад $ 200 млн. Також в минулому році на ММКИ реалізували найбільший екопроект в історії незалежної України — реконструкцію газоочисних споруд аглофабрики, інвестувавши для цього $ 160 млн.

При складанні рейтингу основним критерієм була наявність реалізованих і запланованих екопрограмм. Редакція видання враховувала обсяги інвестицій і важливість проектів для поліпшення екологічної ситуації в регіонах і посилення технологічного потенціалу України.

У виданні заявляють, що при складанні рейтингу в першу чергу хотіли підкреслити позитивні результати. Що увійшли до списку компанії представлені в алфавітному порядку.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5