Online трансляция

Для дітей зі сходу України у Запоріжжі організували козацьку подорож

9 июля 2019

У Запоріжжі благодійний фонд підготував цікаву програму екскурсій для дітей з буферної зони, а також — з числа внутрішньо переміщених осіб. Таким чином волонтери хотіли подарувати гарні враження тим, хто проживає в зоні проведення бойових дій та пам’ятає обстріли.

Команда Благодійного фонду «Карітас» привезла до Запоріжжя 20 дітей з буферної зони та десять – з числа вимушених переселенців. Серед них — активісти та ті, хто опинився в складних життєвих обставинах. Волонтери підготували для них екскурсію по Дніпру та Хортиці.

Цю поїздку вже тричі переносили через активізацію обстрілів. Запади події діти приїхали до нашого міста з Новомихайлівки і Красногорівки. І цього разу подорож вдалася.

Всі разом діти сіли у «чайку». Саме на таких човнах свого часу козаки пропливали Дніпром. Як і годиться, судно озброєно гарматою, тож кожен подумки зміг відчути себе частиною славного минулого. На додачу до вражень від судна, подорожуючим відкрився неймовірний краєвид. Хортиця нікого не залишила байдужим.

Окрім цього, для дітей підготували екскурсію на Січі, відвідування козацької вистави на Хортиці, а також знайомство з Туристичним інформаційним центром.

Волонтери сподіваються, нові враження допоможуть дітям відволіктися від проблем.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5