Online трансляция

Директор заповідника «Хортиця» розповів про «знищення» дубків, висаджених на честь бійців АТО

15 октября 2019

По завершенню фестивалю «Покрова на Хортиці» у мережі з’явилися численні дописи та фотографії з інформацією про те, що відвідувачі свята фактично зруйнували алею молодих дубів, які висаджували на честь бійців АТО. Директор заповідника, де проходило святкування, цю інформацію спростував.

Як передає «Депо», свято на Хортиці відвідало близько 20 тисяч людей, які прибували сюди на власних автівках, і місця для паркування їм не вистачало. Тоді деякі водії заїжджали прямо на алею молодих дубів, яку кілька років тому тут висадили на честь полеглих захисників України. Кожне дерево було огороджено, та біля нього стояла табличка з інформацією, але водіїв це не зупиняло.

Вранці 15 вересня директор заповіднику Максим Остапенко розповів, що на місце події виїжджали спеціалісти, які перевіряли територію та оцінювали, на скільки сильну шкоду завдали водії. Остапенко запевнив, що жодне дерево – не знищено. Постраждав лише один дубочок, який, за словами директора заповідника, просто надломили, і врятувати його можна.

А таблички, які видно на опублікованих фото – від тих дубків, які не прижилися.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5