Online трансляция

COVID-19 у Запорізькій області: ситуація складна, але контрольована

3 ноября 2021

У Запорізькій області продовжує стрімко зростати кількість хворих на COVID-19. Ситуація напружена, але контрольована. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Очільник регіону зазначив, що обласна та місцева влади працюють для подолання пандемії – в лікарнях максимально збільшена кількість місць для хворих на COVID-19,  державним коштом та за рахунок бюджетів громад закуповують необхідне  обладнання. Так, минулого тижня лікарні Запоріжжя отримали 23 апарати штучної вентиляції легень — 12 купили за рахунок обласного бюджету, а 11 придбав соціально-відповідальний бізнес.

Днями Запорізька область отримала 6 млн грн державної субвенції на закупівлю тест-систем та 16 млн грн  – на будівництво кисневих станцій. Їх до кінця року обладнають ще  у трьох медзакладах – 6-й та 9-й міських лікарнях Запоріжжя та мелітопольській лікарні.

«Хворих стало вдвічі більше, ніж за попередніх спалахів хвороби, і перебіг тяжчий – більшість  потребує кисню. Деякі лікарні по чотири рази на день заправляються киснем – споживання виросло в шість разів. Наше наступне завдання – аби всі 23 лікарні Запорізької області мали власні кисневі станції. Вартість цього питання не велика — 100-200 тисяч гривень, десь допоможуть місцеві бюджети, також попрохаємо долучитися підприємців», — розповів голова ЗОДА.

Наразі в обласному бюджеті — 14 млн «ковідного» фонду та 8 млн грн у резервному  фонді.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5