Online трансляция

Ціна заправки картриджів Canon у 2022 році

25 января 2022

Лазерні принтери японського бренду Canon відрізняються швидкодією та компактними розмірами. Але рано чи пізно у пристрої закінчується тонер. Щоб продовжити друк, необхідно поповнити його запас. Зрозуміло, що користувачі хочуть провести заправку картриджів Canon недорого та оперативно. Однак вони не беруть до уваги ряд факторів, що впливають на формування ціни даної послуги.

Тип моделі пристрою

На ринку оргтехніки існує близько 50 моделей принтерів Canon. Кожна з них має свої особливості. Витратники одних досить прості, інші ж відрізняються складною конструкцією. Ці фактори таки впливають на формування вартості послуги. Перш ніж заправити принтер, майстер проводить кілька операцій:

 • розбирає картридж;
 • чистить вузли та деталі;
 • поповнює запаси тонерного порошку;
 • збирає конструкцію.

У деяких моделях картриджів Canon використовуються складні та хитромудрі кріпильні елементи. Тому, щоб зібрати розхідник після заправки, фахівцю потрібно більше часу. Відповідно, обслуговування такої оргтехніки коштує дорожче.

Кількість та якість тонера

На вартість заправки картриджів Canon також впливає обсяг бункера для порошку. Зазвичай він розрахований на певну кількість сторінок (від 1 тис. до 10 тисяч). Чим більше тонера заправляється у пристрій, тим дорожче коштує послуга.

Не останню роль відіграє якість та марка тонерного порошку. Він повинен відповідати моделі картриджа, щоб друк був бездоганним. На складі компанії «Київ ІТ Сервіс» завжди є достатній запас ходових марок тонера для різних моделей принтерів Canon.

Заміна деталей

Нерідко після розбирання елемента виявляються зношені або пошкоджені модулі. Наприклад, це може бути:

 • світлочутливий барабан;
 • вал первинного заряду;
 • магнітний ролик;
 • дозуюче лезо;
 • ракель.

Звичайно, їх потрібно відразу замінити, інакше з’являться дефекти під час друку. Як відомо, кожна з них має свою вартість. Тому і збільшується ціна заправки картриджа.

Заміна чіпу або прошивка

Більшість сучасних принтерів оснащені спеціальною мікросхемою. Вона встановлена на розхіднику для захисту від заправок. Виробники хочуть, щоб користувачі купували оригінальні картриджі, а не поповнювали запас тонера.

Щоб підготувати принтер до роботи після заправки, потрібно замінити чіп або перепрошити його. В іншому випадку друк не запуститься. Ця додаткова операція також потребує витрат і впливає на вартість послуги.

Заправка картриджа Canon у сервісному центрі

У 2022 році компанія «Київ ІТ Сервіс» пропонує доступні для користувачів ціни на зарядку розхідника. Вони коливаються від 199 до 599 грн. в залежності від моделі пристрою. Ось кілька прикладів картриджів Кенон:

 • 052 та 057 – 199 грн.;
 • 719, 720, 728 – 209 грн.;
 • C-EXV50 — 599 грн.;
 • 715H — 479 грн.;
 • 718C — 560 грн.

Дізнатися, яка ціна заправки картриджа Canon конкретної моделі можна на офіційному сайті компанії. Крім того, тут є можливість зателефонувати до менеджера або майстра і проконсультуватися з питання зарядки розхідника..

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!