Online трансляция

Що найчастіше дивляться по телевізору мешканці Запоріжжя

29 июля 2020

Запорожці розповіли, для задоволення яких цілей звикли використовувати телевізор. Виявилося, що найбільше часу перед блакитним екраном городяни проводять з метою отримання корисної та актуальної інформації про політичні, соціальні та культурні події в країні і світі. Не залишаються без уваги жителів Запоріжжя і розважальні канали.

Який контент переважно транслюють телевізори LG у Запоріжжі?

Новини

Оскільки останнім часом у всьому світі (а зокрема — і в Україні) відбувається занадто багато резонансних подій і заходів, запорожці прагнуть стежити за ними в дистанційному режимі. Для цього вони дивляться офіційні новини, що надаються державними телевізійними каналами.

Щоб переконатися в достовірності інформації, яка потрапляє в ефір, городяни вважають за краще порівнювати її з даними, представленими:
1. друкованими ЗМІ,
2. радіо,
3. інтернет-виданнями.

Політичні ток-шоу

Для об’єктивної оцінки політичної ситуації городяни дивляться по ТБ суспільно-політичні шоу, які проходять в форматі діалогу або монологу. Завдяки таким розмовним телепередачам українцям вдається сформувати уявлення про
різних політичних діячів, організацій та їх діях.

Телесеріали

З метою інтелектуального розвантаження, а також для зняття напруги і отримання позитивних емоцій мешканці Запоріжжя присвячують власний вільний час перегляду популярних розважальних телесеріалів. В топі улюблених жанрів фігурують:
• мелодрами,
• романтичні комедії,
• детективи,
• документальні стрічки.

Гумористичні передачі

Зберігати позитивний настрій в сучасних реаліях телеглядачам допомагають гуиористичні шоу. Різні смішні змагання, забавні вікторини та інші передачі дарують заряд бадьорості і дозволяють абстрагуватися від проблем на роботі та інших труднощів.

Кінофільми і мультфільми

Посиденьки в затишній атмосфері за переглядом улюбленого фільму або мультика не втрачають актуальність для мешканців Запоріжжя. На вихідних сім’ї збираються, щоб насолодитися забавною комедією або повчальною детективною історією. Такі збори не проходять безслідно — вони сприяють поліпшенню сімейних відносин.

Також городяни з задоволенням дивляться інформативні новинні дайджести, інтерв’ю з публічними особистостями і записи масштабних концертів.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5