Online трансляция

Чому хижа тварина живе у тісному фургоні у центрі Запоріжжя?

25 июля 2018

З арени цирку — в тісну клітку. В Запоріжжі протягом двох місяців просто у кузові фургону живе ведмедиця

Читайте також: Віднімають паспорти, позбавляють зарплат та штрафують: як живуть заробітчани

Власник тварини — досвідчений дресирувальник. Разом з ведмедицею відіграли сотні номерів протягом 19 років гастрольного життя. Чому тварина живе у клітці фургону та чи буде у тварини нормальне місце для існування?

Ці кадри відзняті кілька років тому. На арені цирку — ведмедиця на ім’я Маша, поряд із нею — досвідчений дресирувальник Олександр. Чотирилапа артистка здається справжньою улюбленицею публіки.

Так було кілька років тому: арена цирку, глядачі та овації. А трохи згодом з’явилась інформація, що цирковий ведмідь живе у фургоні на одній з автостоянок Запоріжжя. Разом з охоронцем автостоянки йдемо до нього. Чоловік каже: це авто стоїть тут кілька тижнів. Втім за цей час нічого незвичайного не бачив.

Між прочиненими дверцятами дійсно можна угледіти дику тварину. За деякий час на автостоянку приходить власник фургону. Його звати Олександр, він дресирувальник з 20-ти річним стажем. Каже, всередині кузова дійсно друга частина їх колишнього циркового дуету — ведмедиця Маша.

Літня спека всередині фургону не відчувається. За словами Олександра кузов цієї автівки термостійкий.

Олександр каже: ведмедиця проживає у фургоні два місяці. Така міра вимушена, адже поки що місця для нормального проживання тварини чоловік не знайшов. Втім, здавати аби куди та аби кому — не хоче.

На рахунку ведмедиці Маші 19 років циркового життя. Олександр каже, ведмедиця могла б виступати ще десятиліттями. Втім, існує заборона на діяльність пересувних цирків з дикими тваринами. Олександр зізнається: вже знайшов місце, куди можна поселити ведмедицю.

Готовність прийняти ведмедицю Машу підтверджують і зоозахисники Західної України.

Тож, вже днями на колишній цирковий дует чекає ще один, можливо, останній спільний вояж.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5