Online трансляция

Чим зайнятись під час карантину: запорізькі заклади культури пропонують онлайн вистави

30 марта 2020

На офіційному порталі Запорізької облдержадміністрації розповіли про нові форми роботи закладів культури

Читайте також: В Григорівці вандали зруйнували могильний склеп, який стоїть на місці церкви, — ФОТО

Так, Запорізький академічний обласний театр юного глядача запровадив на своєму сайті нову рубрику «Згадай виставу». Кожного дня будуть публікуватися цитати, репліки різних героїв. Треба визначити, з якої вистави ці слова.

Обласний методичний центр культури і мистецтва створив ютуб канал з рубриками «Запрошуємо в гості». Це віртуальна подорож по клубним закладам та творчим колективам Запорізької області. Також можна ознайомитися з відеоциклом про життя та роботу національно-культурних товариств «Національне розмаїття Запорізького краю». Можна переглянути виступи виконавців на фестивалях, концертах, культурно-мистецьких акціях, передивитися фоторозповіді, побувати на онлайн заняттях хореографічної студії «Арабеск» Приморського міського будинку культури.

Запорізький обласний художній музей на сторінці «Запорізький обласний художній музей Group» публікує розповіді та ілюстрації про перлини своєї колекції. Це унікальна можливість ознайомитися із картинами з фондів музею з коментарями кваліфікованих мистецтвознавців. Вже пройшли віртуальні виставки робіт Тамари Дружини, Зінаїди Серебрякової, Валентина Ступіна.

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва проводить ігри та анімовані онлайн тести, зокрема, про сучасних письменників, для підготовки до ЗНО.

Народні майстри, працівники музеїв, художники та музиканти проводять майстер-класи, виставляють свої роботи у соцмережах. Заслужена артистка України, артистка академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії Ілона Турчанінова на своїй сторінці у facebook виконує класичні музичні твори.

Також можна здійснити онлайн подорожі Хортицею, історичними та мальовничими куточками Запоріжжя й області. І це далеко не всі культурні заходи, які віддалено пропонують запоріжцям.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html